ielts for migrate to canada

آیلتس برای مهاجرت به کانادا

آیلتس برای مهاجرت به کانادا:

برای گرفتن ویزای کانادا شما باید توانایی های خود در زبان انگلیسی را به IRCC نشان دهید و اثبات کنید.

آیلتس یکی از محبوب ترین آزمون های مهم و تعیین کننده در تمام جهان است که بیش از 3 میلیون آزمون در سراسر جهان در سال گذشته با این عنوان برگزار شد. ملاک انتخاب افراد جدید برای موسسه های تحصیلی، انجمن های حرفه ای و کارفرمایان در سرتاسر کانادا همین آزمون است. تمامی دانشگاه ها و دانشکده ها در Canada، به علاوه ی انجمن های حرفه ای که حداقل شرابط مورد نیاز از نظر زبان را برای ثبت نام حرفه ای تعیین می کنند، آیلتس را قبول دارند.

نتایج مورد نیاز برای گرفتن ویزای کانادا:Find out the test results 

برای مهاجرت به کانادا به چه نمره ای نیاز دارید؟
What score do you need

نمره ی آیلتسی که شما برای رفتن به کانادا نیاز دارید بستگی به موارد مورد نیاز ویزای شما و ارگانی که می خواهید در آن به اشتغال یا تحصیل مشغول شوید دارد.

Find out who accepts IELTS and check the score required


آزمون آیلتس سطح شما را در مقیاس 9 نمره ای، در 4 مهارت لسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگمی سنجند. شما بین دو نوع آزمون Academic و General Training باید یکی را انتخاب کنید. متقاضی باید با توجه به شرایط خواسته شده توسط ارگانی که می خواهد در آن کار کند یا درس بخواند، بین این دو آزمون یکی را انتخاب کند.

IELTS Academic or IELTS General Training 

Find out more about your test score

پیدا کردن تاریخ آزمون آیلتس در کانادا
Find a Test Date

شما می توانید در آزمون آیلتس در بیش از 150 محل تعیین شده در سراسر کانادا شرکت کنید. در هر شهر بزرگ یک مرکز آزمون و در برخی دیگر از شهر ها نیز یک مرکز آزمون وجود دارد.

آماده شدن برای آزمون آیلتس
Prepare for Your Test

آماده شدن برای آزمون قسمت مهمی از پروسه ی گرفتن مدرک آیلتس است. از منابع رایگان استفاده کنید تا مهارت های خود در زبان، ارتباط و مکالمه را بتوانید تقویت کنید. اطلاعات مورد نظر را از جزوه ی مخصوص متقاضیان در لینک زیر دانلود و آزمون تمرینی ای که به صورت رایگان برای شما قرار گرفته شده است را بررسی کنید.

جزوه:   Information for Candidates booklet 

شما می توانید نمونه سوالات رسمی IELTS را که شامل نمونه هایی از آزمون های شنیداری، خواندن، نوشتاری و گفتاری گذشته به همراه پاسخ این نمونه سوال ها و نکات و نظرات مصححان می باشد را سفارش دهید. شما همچنین می توانید این نمونه سوالات تمرینی را از مراکز برگزار کننده ی آزمون نزدیک خود تهیه کنید و بخرید.

مراجعه به بخش: Official IELTS Practice Materials 

آیا زبان مادری شما انگلیسی است؟
Are You a Native English Speaker

به افرادی که زبان مادریشان انگلیسی می باشد نیز به شدت گوشزد می کنیم که برای آزمون آیلتس آماده شوند. اینکه در تمام زندگیتان از انگلیسی استفاده کرده باشید می تواند به راحتی در شما ایجاد اعتماد به نفس مضاعف کند. اگر می خواهید که بهترین امتیاز ممکن را در آزمون بدست آورید باید خود را با فرم و شیوه ی این تست آشنا کنید. شما همچنین می توانید از آزمون آزمایشی استفاده کنید تا مطمئن شوید که برای تست IELTS آمادگی دارید.

Ready to take your test? Find a test location in Canada

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.