آیلتس برای مهاجرت به نیوزیلند

آیلتس برای مهاجرت به نیوزلند

آیلتس برای مهاجرت به نیوزلند:

سفر شما به نیوزلند با آیلتس شروع می شود آیلتس یکی از محبوب ترین آزمون های مهم و تعیین کننده در کل جهان است. این آزمون مناسب برای تمام افرادی  است که می خواهند در نیوزلند به اشتغال یا تحصیل یا زندگی بپردازند. سازمان مهاجرت نیوزلند یا Immigrate New Zealand آیلتس را به عنوان مدرکی از توانایی های شما در زبان انگلیسی به منظور گرفتن ویزای این کشور به حساب می آورد.

با آیلتس شما می توانید اطمینان داشته باشید که شما دارید آزمونی شرکت می کنید که توسط موسسه ها و ارگان های گوناگون در سراسر نیوزلند پذیرفته شده و مورد اعتماد آن ها می باشد. در حقیقت تمام دانشگاه ها، دانشکده ها و انجمن های حرفه ای در این کشور آیلتس را حداقل نیاز فرد به زبان تعیین کرده اند.

چه امتیازی شما نیاز دارید؟

نمره ی آیلتس مورد نیاز بستگی به نوع ویزایی که شما می خواهید بگیرید و به ارگانی که می خواهید در آن به تحصیل یا اشتغال بپردازید دارد.

ویزا های متفاوت، نیازمند نمرات متفاوت می باشد. برای دیدن نیازمندی های ویزا برای نیوزلند به لینک زیر بروید.

find out the test results 

شما می توانید بین دو نوع تست Academic, General Training با توجه به ملزومات مشخص شده توسط ارگانی که قصد اشتغال یا تحصیل در آن را دارید، یکی را انتخاب کنید.

شما می توانید بفهمید که کدام سازمان ها؛ ارگان ها دانشگاه ها و…. در این کشور آیلتس را قبول می کنند و نمره ی مورد نیاز و تعیین شده توسط ارگان یا موسسه ی مورد نظر را در لینک زیر ببینید.

find out who accepts IELTS

مکان آزمون ها در نیوزلند:

16 محل مشخص برای آزمون ها در نیوزلند مشخص شده است، که بسیاری از آن ها در مراکز تحصیلی می باشند.

آماده شدن برای آزمون:

آماده شدن برای آزمون از مهم ترین قسمت های پروسه ی این تست می باشد. برگزار کنندگان آزمون طیف منابع رایگان را گسترش دادند تا بتوانند باعث بهتر شدن و پیشرفت کردن مهارت های زبان متقاضیان شوند. از این منابع می توان کتابچه ی اطلاعاتی برای متقاضیان، نمونه سوال ها و موارد مورد نیاز تمرینی رسمی آیلتس را نام برد. نمونه های ذکر شده شامل نمونه هایی از بخش های Speaking, Listening, Reading و Writing  و پاسخنامه و نکات ذکر شده توسط برگزار کنندگان می باشد.

این ها را همچنین از مراکز آزمون محلی نیز می توان خرید.

آیا زبون مادری شما انگلیسی می باشد؟

به آن هایی که زبان مادریشان نیز انگلیسی می باشد نیز به شدت توصیه می شود که برای آیلتس آماده شوند. اعتماد به نفس مضاعف و کاذب به راحتی در انسان شکل می گیرد به خصوص زمانی که تمام عمر از زبان انگلیسی استفاده کرده باشید. اگر می خواهید که بهترین نمره ی ممکن را در آزمونتان بدست آورید باید خود را با شیوه و فرمت تست آشنا کنید. آنچه که برای آماده بودن در روز تست نیاز دارید را می توانید در این لینک مشاهده نمایید.

Ready to take your test? Find a test location in New Zealand

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.