IELTS for migrate to Australia

آیلتس برای مهاجرت به استرالیا

آیلتس برای مهاجرت به استرالیا:

آیلتس برای رفتن به استرالیا یکی از دلایلی است که افراد برای آن اقدام به گرفتن مدرک آیتلس می کنند. برای این که ویزای استرالیا رو بدست بیارید باید مهارت های خود را در زبان انگلیسی به وزارت امور داخلی این کشور نشان دهید.

آیلتس یکی از محبوب ترین آزمون های مهم و تعیین کننده در کل جهان می باشد. بیش از 3 میلیون آزمون آیلتس در سراسر جهان در سال گذشته برگزار شد. ملاک انتخاب افراد جدید برای موسسه های تحصیلی، انجمن های حرفه ای و کارفرمایان در سرتاسر استرالیا همین آزمون می باشد. در حقیقت تمامی دانشگاه ها و دانشکده ها در Australia، به علاوه ی انجمن های حرفه ای که حداقل شرایط لازم از نظر زبان را برای ثبت نام حرفه ای تعیین می کنند، آیلتس را قبول دارند.


Find out the test results required for your visa to Australia


شما به چه نمره ای نیاز دارید؟


What score do you need

نمره ی آیلتسی که شما برای رفتن به استرالیا نیاز دارید بستگی به موارد مورد نیاز ویزای شما و ارگانی که می خواهید در آن به اشتغال یا تحصیل مشغول بشوید دارد.

Find out who accepts IELTS and check the score required


آزمون ایلتس سطح شما را در مقیاس 9 نمره ای، در 4 مهارت لسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ ارزیابی می کند. شما حق انتخاب بین دو نوع این آزمون را دارید یعنی آزمون های Academic و General Training؛ باید با توجه به شرایط مورد نیاز ارگانی که در آن می خواهید کار کنید یا درس بخوانید یکی را انتخاب کنید.

IELTS Academic or IELTS General Training 

Find out more about your test score

پیدا کردن تاریخ یک آزمون


Find a Test Date

آزمون آیلتس تقریبا در 50 محل مختلف در سراسر استرالیا برگزار می شود. در هر شهر پایتخت هر ایالت، یک مرکز و در بسیاری از شهر های دیگر این کشور، آزمون IELTS برگزار می گردد. آزمون آیلتس را در بین روز های پنج شنبه تا شنبه تعیین شده است، 4 بار در هر ماه، 48 بار در سال این آزمون برگزار می شود. تاریخ این آزمون ها از یک سال قبل در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.

آماده شدن برای آزمون

Prepare for Your Test

آماده شدن برای آزمون قسمت مهمی از پروسه ی گرفتن مدرک آیلتس می باشد. از منابع رایگان استفاده کنید تا مهارت های خود در زبان، ارتباط و مکالمه را تقویت کنید. اطلاعات مورد نظر را از دفترچه ی مخصوص متقاضیان دانلود کنید و آزمون تمرینی ای که به صورت رایگان برای شما قرار گرفته شده است را بررسی کنید.

دفترچه:   Information for Candidates booklet 

شما همچنین می توانید نمونه سوالات رسمی IELTS را که شامل نمونه هایی از آزمون های شنیداری، خواندن، نوشتاری و گفتاری گذشته به همراه پاسخ این نمونه سوال ها و نکات و نظرات مصححان می باشد را سفارش دهید. شما می توانید این نمونه سوالات تمرینی را از مراکز برگزار کننده ی آزمون نزدیک خود بخرید.

مراجعه به بخش: Official IELTS Practice Materials 

آیا زبان مادری شما انگلیسی است؟


Are You a Native English Speaker

به افرادی که زبان مادریشان انگلیسی است نیز به شدت گوشزد می کنیم که برای آزمون ایلتس آماده شوند. اینکه در تمام زندگیتان از انگلیسی استفاده کرده باشید به راحتی می تواند باعث ایجاد اعتماد به نفس کاذب شود. اگر می خواهید که بهترین امتیاز ممکن را در آزمون بدست آورید باید خود را با فرم و شیوه ی این تست آشنا کنید. شما همچنین می توانید از آزمون آزمایشی استفاده کنید تا مطمئن شوید که برای تست IELTS آمادگی دارید.

آزمون آنلاین و به وسیله ی کامپیوتر آیلتس در استرالیا


Computer-Delivered IELTS in Australia

آیلتس که محبوب ترین آزمون انگلیسی برای تحصیلات عالیه و مهاجرت به کشور های مختلف می باشد، به طور مداوم در حال پیشرفت است تا بتواند تجربه ی متقاضیان و سهام داران را در آزمون بالا ببرد.
در سال 2016 آیلتس آزمون آنلاین و کامپیوتری خود را در 20 کشور به متقاضیانش که می خواستند چه برای کار چه برای تحصیل به انگلستان بروند و ویزا آنجا را بگیرند، معرفی کرد.

بر اساس تحربه، از آزمون آنلاین کامپیوتری استقبال بیشتری می شود. در سال 2017 مسئولین آیلتس این نوع از آزمون را به صورت گسترده تری در استرالیا فراهم نمودند.

این فرمت یا نوع جدید از آزمون به متقاضی انتخاب های بیشتری می دهد، مثلا الان آن ها می توانند نوع تست و زمان تستی که برای آنها مناسب تر است را انتخاب کنند. متقاضیانی که آزمون آنلاین را انتخاب می کنند، تست های Listening, Writing و Reading را به وسیله ی یک کامپیوتر جواب می دهند اما آزمون Speaking همچنان باید به صورت رو در رو انجام شود چون مسئولین آیلتس باور دارند که بهترین راه برای ارزیابی مهارت های گفتاری این شیوه می باشد .

در سال 2018 این آزمون پیشرفت هایی داشت و امکانات جدیدی به آن اضافه شد. برای مطالعه ی بیشتر در مورد آزمون آنلاین کامپیوتری به این صفحه مراجعه کنید. computer-delivered IELTS

Ready to take your test? Find a test location in Australia  

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.