مهاجرت به انگلستان با مدرک آیلتس

آیلتس برای مهاجرت به انگلستان (پادشاهی متحده)

آیلتس برای مهاجرت به انگلستان (پادشاهی متحده):

آزمون های IELTS Academy, IELTS General Training, IELTS Life Skills همه توسط UKVI به عنوان مدرکی از حرفه ای بودن فرد به منظور کار زندگی یا تحصیل در انگلستان مورد قبول و تایید می باشند.
UKVI مخفف United Kingdom Visas and Immigration می باشد که به معنی سازمان ویزا و مهاجرت پادشاهی متحده است.

آزمون های آیلتس مخصوص ویزا و مهاجرت به انگلستان به وسیله ی شرکای یا همکاران آیلتس یعنی: The British Council, IDP: (International Development Program) IELTS Australia, Cambridge Assessment English  برگزار می گردد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحات زیر مراجعه کنید.

Academic and General Training IELTS Life Skills

آیلتس برای ویزای دانشجویی سطح 4 (بدون پیش دانشگاهی)

اگر شما برای گرفتن یک ویزای دانشجویی سطح 4 اقدام می کنید تا به صورت مستفیم به یک رشته در مقاطع کارشناسی یا کا رشناسی ارشد بروید که ویزای دانشجویی سطح چهار را قبول می کنند، شما باید به سطح انگلیسی مورد نظر آن موسسه برسید. تمام دانشگاه های و دانشکده های انگلیسی نتایج آیلتس را قبول می کنند. دارندگان ویزای دانشجویی سطح 4 می توانند در دانشگاه های انگلیس که در لیست زیر نام برده شده و آزمون آیلتس (برگزار شده توسط1200 مرکز آزمون گیری آیلتس در سراسر جهان) را قبول می کنند، درخواست برای تحصیل بدهند. لطفا بخاطر داشته باشید که بعضی موسسات ممکن است لزومات و درخواست های اضافی تری داشته باشند.

 listed here 

IELTS برای UKVI از نوع اکادمیک به صورت آنلاین و با کامپیوتر

تعداد محدودی از مراکز آزمون آیلتس در کشور هایی که اینجا برای شما ذکر شده اند آیلتس آکادمیک برای UKVI را در کامپیوتر برگزار می کنند.

چین – هنگ کنگ – یونایتد کینگدم (ادین برگ، منچستر وکمبریج) – هند – مالزی – ژاپن – برزیل (ریو) – نیجریه (لاگوس) – پاکستان (لاهور، اسلام آباد، کاراچی) – تایلند – فیلیپین – ویتنام ( هو چی مین سیتی) – روسیه (مسکو) – ترکیه (استانبول) – عربستان (ریاض)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.