آیلتس برای مهاجرت

گرفتن آیلتس برای مهاجرت یکی از اصلی ترین دلایلی است که بسیاری به دنبال اخذ این مدرک می باشند. این مدرک تاثیر بسزایی در گرفتن ویزا دارد و لازم به ذکر است که مدرک آیلتس برای مهاجرت به کشور های استرالیا، کانادا، نیوزلند و پادشاهی متحدهمورد تایید و قبول شده می باشد.

IELTS مدرکی برای اثبات این است که متقاضیان به چه سطحی رسیده اند. آزمون دهندگان می توانند از آیلتس برای مهاجرت، تحصیلو اشتغال به کشور های استرالیا، کانادا، نیوزلند وآمریکا سفر کنند.

هر کشور نیازمندی های مخصوص خودش را در مورد آیلتس تعیین می کند. برای اطلاعات بروز، لطفا به صفحه ی مربوطه در سایت دولت کشور مورد نظر مراجعه فرمایید.

آیلتس برای مهاجرت به استرالیا:

IELTS در استرالیا برای بسیاری از دسته بندی های ویزا مورد قبول واقع شده است. این مدرک برای اقامت دائم دراسترالیا مورد پذیرش می باشد. همچنین مدرک آیلتس برای برخی سازمان های حرفه ای استرالیا نیز مورد نیاز است.


آیلتس برای مهاجرت به کانادا:

اگر شما دارید برای یک ویزای کاری، ارزیابی مدرک و مهارت یا اقامت دائمی در کانادا در خواست می دهید باید مدارکی از حرفه ای بودن خود در زبان انگلیسی ارائه دهید. آزمون جنرال ترینینگ آیلتس تنها آزمون دردسترس بین المللی است که توسط IRCC یا(Immigration Refugees and Citizenship Canada) برای مهاجرت به کانادا تایید و مورد قبول می باشد.

آیلتس برای مهاجرت به نیوزلند:

دولت نیوزلند از افرادی که برای دریافت هر گونه ویزا برای رفتن به این کشور اقدام می کنند، آزمون آیلتس را به عنوان مدرکی از حرفه ای بودن ایشان در زبان انگلیسی در خواست می کند. این قضیه شامل مهاجران با مهارت در یک زمینه ی خاص، سرمایه گذاران، کار آفرینان، افرادی که می خواهند برای کار و یا از طریق خانواده اقامت بگیرند، می شود.

آیلتس برای مهاجرت پادشاهی متحده:

افرادی که می خواهند به طور دائم در انگلیس (پادشاهی متحده) بمانند باید مدارک مورد نیازی که مهارت های آنان در زبان را نشان می دهد، داشته باشند. به طور دائم ماندن را همچنین به عنوان درخواست برای اقامت دائم یا اقامت طولانی مدت نیز می شناسند.

نکته ای در مورد پادشاهی متحده لازم به ذکر است که صرفا برای اطلاعات عمومی شما عزیزان می باشد، پادشاهی متحده (United Kingdom یا UK) به مجموعه کشور های انگلستان، ویلز، اسکاتلند و ایرلند شمالی می گویند همچنین بریتانیا یا The Great Britain شامل انگلستان، ویلز و اسکات لند می باشد و در آخر انگلستان یک تک کشور می باشد که جزئی از بریتانیا و پادشاهی متحده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.