آیلتس برای تحصیل

آیلتس برای تحصیل

آیلتس به عنوان مدرکی ازحرفه ی بودن متقاضی برای ورود به 10000 موسسه ارائه دهنده ی دوره های آموزشی و تحصیلی (به زبان انگلیسی) در سراسر جهان مورد تایید می باشد.

دو نوع آیلتس مناسب برای تحصیل کردن موجود می باشد:

IELTS Academic:

این آزمون مناسب برای افرادی می باشد که می خواهند وارد دوره های کارشناسی یا کارشناسی ارشد شوند یا برای ثبت نام های حرفه اقدام کنند. آزمون آیلتس آکادمیک، آمادگی شما برای تحصیل یا آموزش دیدن و تمرین در فضایی که زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی در آن استفاده می شود، ارزیابی می کند. آزمون آیلتس آکادمیک نشان دهنده ی برخی از ویژگی های زبان استفاده شده در تحصیلات دانشگاهی می باشد.

IELTS General Training:

این آزمون مناسب برای افرادی است که برای تحصیل یا آموزش دیدن و تمرین در سطح پایین تر اقدام می کنند یا کسانی که می خواهند به استرالیا، کانادا، نیوزلند و انگلستان مهاجرت کنند. آزمون جنرال ترینینگ بیشتر روی مهارت های زبانی پایه و مورد نیاز تمرکز دارد، این مهارت ها به طور گسترده در زمینه های اجتماعی و در محیط کار مورد استفاده قرار می گیرد.

 کدام آزمون برای شما مناسب تر می باشد:

اکثریت مردم آزمون آکادمیک را انتخاب می کنند تا بتوانند از تحصیلاتشان در داخل یا خارج از کشورشان، پشتیبانی کنند. بسیار مهم است که موارد و خواسته های مورد نیاز ارگان ها و سازمان را به طور جداگانه بررسی کنید.

دانشجویان می توانند برای پنج ارگان به صورت رایگان و خودکار نتایج آزمونشان را بفرستند. برای فرستادن نتایج برای بیش از 5 سازمان باید هزینه ای جداگانه پرداخت کنید.

شما می توانید از مرکزی که در آن آزمون داده اید درخواست کنید تا نتایج شما را برای سازمان های مورد نظرتان بفرستد اما لازم به ذکر است که این امر فقط تا قبل از باطل شدن مدرک شما ممکن است.

موارد مورد نیاز ارگان هایی که آیلتس را قبول می کنند در لینک زیر موجود می باشد:

Entry requirements for organisations which accept IELTS

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.