آیلتس برای کار

کارفرما ها، شرکت ها و ازگان ها آیلتس را قبول می کنند.

ارگان ها در سراسر جهان به آزمون آیلتس تکیه می کنند تا در انتخاب افراد مناسب به آن ها کمک کند.

در لینک زیر جا هایی که آیلتس را قبول می کنند را می توانید سرچ کنید:

Who accepts IELTS?

ثبت نام حرفه ای:

در بسیاری از کشور ها که زبان انگلیسی زبان اصلی برای مکالمه و محاوره می باشد، داشتن مدارک (که اثبات کند فرد مهارت های قابل قبول در زبان انگلیسی را داراست) پیش نیازی است برای فارغ التحصیلان بین المللی و متقاضیانی که به دنبال ثبت نام حرفه ای هستند. ارگان ها، حرفه ها، کشور ها و حوزه های غذایی هر کدام یک سطح مورد نیاز تعیین می کنند. مشخص کردن نوع آزمون (آکادمیک یا جنرال) که در کدام باید شرکت کنید و نمره ای که باید بدست آورید بر عهده ی ثبت نام کننده ها و استخدام کننده ها ( هر استخدام کننده به صورت جدا گانه) می باشد.

Search for professional bodies that accept IELTS

آیلتس برای دوره های فنی و حرفه ای:

نسخه ی General Training آیلتس، حرفه ای بودن فرد در زبان انگلیسی را در یک زمینه ای کاربردی و روزانه می سنجد. فعالیت ها و متن های این آزمون، منعکس کننده ی محیط کار و وضعیت اجتماعی می باشند.

این نوع از تست اکثرا در دوره های فنی حرفه ای مانند ساخت و ساز، مهمانداری، فعالیت های تفریحی و صانیع گردشگری مورد نیاز می باشد.

Learn more about IELTS General Training

“ما باور داریم آیلتس به ما معیار مناسبی از مهارت های زبان اتنگلیسی فرد می دهد. با وجود اینکه ما آزمون های دیگر زبان انگلیسی را نیز قبول می کنیم اما ما آن ها را مستقیما با نمرات مورد نیاز آیلتس ارزیابی می کنیم.”

حنا وین سینیور مامور استخدام دانشجویی SAC – دانشکده ی کشاورزی اسکاتلند

کدام صنایع آیلتس را می خواهند؟

خیلی از ارگان هایی که آیلتس را قبول می کنند مربوط به حرفه های پزشکی می باشند، مانند: پرستاری، داروسازی و… که در آن ها مهارت در زبان انگلیسی اهمیتی حیاتی دارد.

برخی دیگر از ارگان ها در یک سری کشور های معین آیلتس را در زمینه های حسابداری، مهندسی، قانون (وکالت و قضاوت) و دامپزشکی خواستار می باشند.

طیف گسترده ای از کارفرمایان دیگر از بخش هایی مانند: بخش مالی، دولتی، ساخت و ساز، انرژی، حمل و نقل هوایی در آخر گردشگری نیز به آیلتس نیاز دارند.

Search for employers that accept IELTS

“ایلتس یک راه قابل اعتماد و قابل دسترس در سراسر جهان برای دکتر هایی که از خارج می آیند فراهم می کند تا بتوانند قبل از اینکه شروع به کار کنند، مهارت ها و حرفه ای بودن خود را در زبان نشان دهند.”

مدیر بخش ثبت نام و تحصیل شورای عمومی پزشکی انگلستان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.